3 Haziran Çevre Mitingi ve Yenice Pikniğimiz hk.

3 Haziran  Çevre Mitingimiz ve devamında Yenice'de Sendikamız üyelerinin katılımı ile gerçekleşen Piknik fotoğraflarını görmek için TIKLAYINIZ..

Değerli dostlar sömürgeci mantığın her türlü talanına karşı duran EĞİTİM SEN Biga Yarımadasında yapılması planlanan altın madenciliğine de karşıdır.

Çünkü bütün bilimsel araştırmalar bu etkinliğin yöre halkının, doğanın aleyhine olacağını göstermektedir. Bu bilinçle hareket eden EĞİTİM SEN Çanakkale Şubesi altın madenciliğene karşı yürütülen antiemperyalist mücadelede etkin bir şekilde yer almaktadır. Bu kapsamda 03.06.2012 tarihinde Çan ilçesi Etili'de gerçekleştirlen mitinge de katılınmıştır. Bu katılım hem merkezden hem de ilçelerden gerçekleştirilmiştir.

Dostlar 03.06.2012 tarihinde Çan ilçesi Etili'de gerçekleştirlen miting sonrasında önceden planlandığı gibi Yenice Temsilciliğimizin düzenlediği piknige katılınmıştır. Yenice temsilciliğimiz bizleri bütün içtenliği ve dostluğu ile ağırlamış, sıcacık bir kaynaşma ortamı oluşturmuştur. Bu nedenle Yenice Temsilciliğine bu etkinlikle ilgili verdiği emekten dolayı teşekkür ediyoruz. Bu ve benzeri etkinliklerimizin artarak devam etmesini bekliyoruz.

Fotoğrafları görmek için TIKLAYINIZ..